Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Apple TV Kampanyası


84,9 TL / AY Fırsatı Yakala

Fiber internet müşterilerimize internetin yanında yeni nesil Apple TV 32 GB ! Üstelik 36 ay boyunca 5 GB mobil internetli Turkcell TV+ Cep paketi de ücretsiz!


 • Geçerlilik Tarihi : 01-04-2018
 • Kategori : Fiber
​Hız​KotaAKK İndirme​AKK Yükleme​​Tarife Fiyatı​Kampanya Fiyatı
24 Mbps​​Limitsiz​175 GB​50 GB​119 TL84,90 TL​
​24 Mbps​Limitsiz200 GB​​50 GB​124 TL89,90 TL​
​50 Mbps Akıllı Paket​250 GB​--​​124 TL​99,90 TL
​100 Mbps Akıllı Paket​250 GB-​​-​139 TL​109,90 TL
​50 Mbps Platin Paket​Limitsiz​--​​339 TL​169 TL
​100 Mbps Platin Paket​Limitsiz-​-​​449 TL​299 TL


Akıllı Paketler: İnternet kullanımınıza en uygun akıllı paketi seçerek hem yüksek hızlı fiber internet kullanırsınız, hem de kontrol sizde olur. Akıllı paketlerde kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. Kota sonrası ALO Hizmetiniz ya da Turkcell TV+ hizmetiniz devam eder. İsterseniz Joker Kota alarak internet kullanımınıza da devam edebilirsiniz. 


Limitsiz AKK’lı Paketler: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.

AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Kampanya kapsamındaki Platin paketlere AKK uygulanmamaktadır.
 • Fiber internet fiyatına hem internet hem de Apple TV 32 GB bir arada !
 •   36 ay boyunca ücretsiz 5 GB mobil internetli  TV+ Cep paketi ile birlikte!
 •   Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», net hızları gösterir!
 •   Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 •   Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız!
 • Kampanya 1 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni veya mevcut herhangi hediyeli bir kampanyadan yararlanmayan Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 36 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 500 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin 36 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil 240 TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dahil 96 TL aktivasyon ücreti, kampanya kapsamında yararlanılan 36 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihazın rayiç bedeli (APPLE TV 32 GB  749 TL, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Abonelik sonlandığında modem iade edilmezse taahhütnamede yazan detaylara göre tüm vergiler dahil 250 TL olarak faturalanır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Turkcell TV+ Cep Paketi kullanımında hediye edilen 5GB mobil internet yalnızca Turkcell müşterileri için geçerlidir.
 • ​Kampanya kapsamında sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet hizmeti içerir. Herhangi bir kota aşım ya da fatura süprizi söz konusu değildir. İlgili kota dolunca internet hizmeti durdurulur. Varsa ALO Hizmeti ya da Turkcell TV+ hizmeti kesilmez. Dilerseniz ay sonuna kadar ek Joker Kota Paketi alarak internet hizmetinizi tekrar başlatabilirsiniz.
 • İnternet kullanımınız AKK’lı paketlerde limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz. (Bu uygulamaya 50 Mbps ve 100 Mbps AKK'sız paket dahil değildir).
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca  üst paketlere geçiş yapılabilir. 
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.​