Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Süper Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyası


69,9 TL / A TL / AY Fırsatı Yakala

Yeni ev arkadaşın; Süper Üniversiteli 100 GB AKK Limitsiz internet her şey dahil sadece 69,90 TL, üstelik modem ve kurulum ücretsiz !


 • Geçerlilik Tarihi : 01-05-2018
 • Kategori : Adsl

​Süper Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyası, 12 ay taahhütle

​AKK*​Kota​Hız​Tarife Fiyatı​Kampanya Fiyatı
​100 GB​ ​Limitsiz​ ​​16 Mbps​'ye kadar​108 TL​75,9 TL
​8 Mbps​'ye kadar​106 TL69,9 TL​
​75 GBLimitsiz​​16 Mbps​'ye kadar​98 TL​69,9 TL​


Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.
*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir .


​• Fatura sürprizi yok! Net fiyat Tek fiyat!
 
• Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, ücretsiz kuruyoruz. Herhangi bir bağlantı ücreti yansıtmıyoruz
 
• Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini belli limitlerde karşılıyoruz
 
• Evdeki internetinizi Turkcell Superonline’a taşımak için gerekli tüm işlemleri sizin için biz gerçekleştiriyoruz
 
• 3 aya kadar hizmetinizi ücretsiz dondurma fırsatı sunuyoruz. Okullar tatile girdiğinde dondurma hizmeti ile kullanmadığınız internete fatura ödemek zorunda kalmıyorsunuz

 • ​Kampanya 19 Eylül 2016 - 01 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline yalın Adsl müşterileri Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde okuyan üniversite öğrencileri olması koşuluyla faydalanabilir (www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz). Kampanyadan faydalanmak için üniversite öğrenci kimliğinin aslının kopyasının ibraz edilmesi veya Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığına bağlı üniversitenin resmi öğrenci kayıt evrağının teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamına Diğer Yükseköğretim Kurumlarına kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kapsam dışı üniversitelerin listesi için: www.yok.gov.tr/web/guest/diger-yuksekogretim-kurumlari1​. Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur. Mevcut müşteriler için Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olması gerekmektedir.
 • ​Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre Yalın ADSL hizmetine 12 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 96 TL, mevcut Superonline xDSL aboneliğinden Yalın ADSL’e geçiş yapan müşterilerde vergiler dahil 8 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) mevcut müşteri geçişlerinde tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti ile seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps'ye, 16 Mbps hız içeren paketler için 5 Mbps'ye ​düşecektir. 
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen müşteriler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler (%18 KDV) dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanya aktivasyonuyla birlikte 3 ay süre ile ücretsiz kullanabileceğiniz fizy Video Müzik Üyeliği için Turkcell Superonline iletişim numaranıza kısa mesaj yoluyla “hediye kodunuz” iletilir. Hediye kodunuzu aktiflemek ve kullanıma başlamak için:  www.fizy.com​​ adresiniz ziyaret ederek önce cep telefonu numaranız ve süper şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ekrandaki “hediye kartı” bölümünden kodunuzu aktifleyip kullanıma başlayabilirsiniz. Yeni Süper Şifre almak için: Turkcell'i iseniz  SIFRE yazıp 2200'a​ mesaj atabilirsiniz. Eğer farklı bir operatördeyseniz SIFRE yazıp 0532 755 22 22​'ye mesaj atarak şifrenizi alabilirsiniz. Katılım 10.000 adet ile sınırlıdır. Hediye kodunuzu en son aktifleyeceğiniz tarih: 31.03.2017’dir. Bu tarihten sonra aktiflenen kodlar için ücretsiz kullanım geçerli olmaz. Fizy hediyesi stokları tükendiği için 18.10.2016 itibariyle sona ermiştir.