Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Taksitli Vestel Venüs 5000 Kampanyası


​35,00 TL / AY Fırsatı Yakala

Turkcell’den tüm Superonline DSL müşterilerine özel Vestel Venüs 5000, 24 ay taksitle ayda sadece 35 TL’ye!


 • Geçerlilik Tarihi : 01-03-2018
 • Kategori : Adsl
​Cihaz​Taahhüt Süresi​Yeni Aboneler için Tahsil Edilecek  Peşinat Bedeli* Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*  ​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli* ​​Toplam Cihaz Bedeli*​
Vestel Venüs 5000​​24 ay​​420,00 TL17,50 TL​​35,00 TL​840,00 TL


* Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
**Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Turkcell’den tüm Superonline DSL müşterilerine özel Vestel Venüs 5000, 24 ay taksitle ayda sadece 35 TL’ye!
 • Kampanya 13.12.2017 – 31.03.2018 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni* DSL müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) telefon ürünü satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Vestel Venüs 5000 kampanyası kapsamında verilen telefon taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Vestel Venüs 5000 Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Vestel Venüs 5000 ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’ lerden katılabilir.
 • Hali hazırda diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Müşteriler, Taksitli Vestel Venüs 5000 Kampanyasına katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.